پلان خانه ویلایی دو طبقه لوکس

پلان خانه ویلایی دو طبقه لوکس در زمینی به مساحت 4301 متر مربع طراحی و اجرا شده است.ابن ویلا در یک منطقه تفریحی در خارج از شهر اجرا شده است. این ویلاکه در دو سطح طراحی شده است دارای 5 اتاق خواب با تمامی امکانات رفاهی است.خانه ویلایی به دلیل قرار گرفتن در یک منطقه تفریحی دارای ویوو و چشم انداز بسیار زیبایی است. این ویلا دارای ویو رو به دریا است.

زیرزمین پلان خانه ویلایی دو طبقه تریبلکس سبک مدرن شامل فضای پارکینگ می شود. در این طبقه یک گاراژ با ظرفیت پارک دو ماشین وجود دارد. طراحی پلان این ویلا به صوزت باز است.پلان خانه ویلایی ، در طبقه همکف به صورت باز و آزاد طراحی شده است.در این طبقه فضای نشیمن ، فضای ناهار خوری و آشپزخانه در ارتباط با یکدیگر هستند. یک اتاق خواب مهمان با تمامی امکانات در طبقه همکف قرار گرفته است.

چند ویژگی اصلی این خانه عبارتند از: اتاق رسانه ، انبار ، اتاق وسایل و بالکن. طبقه اول پلان خانه ویلایی دو طبقه شامل فضاهای خصوص ویلا می شود. در این طبقه اتاق خواب ها با تمامی امکانات رفاهی در نظرگرفته شده است.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.