پلان خانه ویلایی چهارخوابه

پلان خانه ویلایی چهارخوابه یکی از منحصر به فردترین خانه های است که تا به حال دیده اید. این خانه ویلایی یک شاهکار در سبک مدرن است.متراژ و زیربنای ویلا دو طبقه 450 مترمربع است. در طراحی این خانه ویلایی چهار اتاق خواب با تمامی امکانات رفاهی و سه حمام در نظر گرفته شده است.

پلان خانه ویلایی چهارخوابه

در پلان خانه ویلایی طبقه همکف داراری یک پارکینگ با ظرفیت سه خودرو است. در این طبقه سه اتاق خواب با تمامی امکانات رفاهی در نظر گرفته شده است. تمامی فضاهای اصلی ویلا در طبقه دوم قرار دارد.این چیدمان به طور خاص برای استفاده از پنجره های بسیار زیبایی که در سراسر این خانه یافت می شود ، طراحی شده است. پنجره های سرتاسری باعث شده که در طول سال ویلا دارای نور طبیعی گرم و مناظر عالی باشد.

در پلان خانه ویلایی چهارخوابه طبقه دوم شامل فضاهای عمومی ویلا می باشد. در این طبقه یک آشپزخانه جزیه ای بسیار زیبا طراحی شده است. یک اتاق خواب با تمامی امکانات رفاهی در این طبقه قرار دارد. تمامی اتاق ها دارای کمد دیواری مجزا هستند.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.