طراحی نقشه ویلا سه طبقه سبک مدرن

طراحی نقشه ویلا سه طبقه سبک مدرن به گونه ای است که توجه همه کسانی را که از آنجا عبور می کنند را جلب کند. نقشه این ویلا به گونه ای طراحی شده است که در اکثر مناطق قابل اجرا است. پنجره های بزرگ و سرتاسری این ویلا باعث شده ویلا دارای ویو و چشم انداز زیبایی باشد.متراژ و زیربنای این ویلا 300 متر مربع است.

طراحی نقشه ویلا سه طبقه سبک مدرن

طراحی نقشه ویلا سه طبقه در طبقه همکف شامل فضاهای عمومی است. در این طبقه یک اتاق مهمان با تمامی امکانات رفاهی قرار گرفته شده است.در ویلا سه طبقه آشپزخانه به صورت جزیره ای طراحی شده است.فضای ناهارخوری به وسیله ی درب های شیشه ای از فضای آشپزخانه و فضای نشیمن جدا شده است. در طراحی فضای نشیمن یک شومینه در نظرگرفته شده است.

در طراحی نقشه ویلا سه طبقه فضاهای خصوصی در طبقات دیگر ویلا قرار گرفته شده است. در زیرزمین ویلا یک اتاق کار و یک اتاق مهمان در نظرگرفته شده است. یک اتاق تی وی برای سرگرمی افراد خانواده در طبقه بالاتر طراحی شده است. این اتاق دارای پاسیو بسیار زیبا به همراه چشم انداز دیدنی است.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.