طراحی پلان خانه ویلایی یک طبقه در زمینی با ویو و چشم اندازهای بسیار زیبا انجام شده است. این خانه ویلایی دارای زیربنا و مساحت 270 متر مربع است. در این خانه ویلایی چهار اتاق خواب با تمامی امکانات رفاهی طراحی شده است. یک پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت پارک یه ماشین در این خانه ویلایی در نظر گرفته شده است.یک نمای بیرونی جسورانه و زیبا جذابیت این نقشه را تقویت می کند

پلان خانه ویلایی یک طبقه

در طراحی پلان خانه ویلایی یک طبقه فضاهای عمومی با یکدیگر ارتباط مستقیمی دارند. فضای نشیمن ، ناهارخوری و آشپزخانه در ارتباط با یکدیگر و بدون پارتیشن و جدا کننده طراحی شده است.در این ویلا از بازشوها و پنجره های بزرگ استفاده شده است. این ویژگی باعث شده است که در تمام طول روز نور کافی به تمامی فضاهای ویلا برسد.در طراحی این ویلا از فضاهای سبز و تراس های متعددی استفاده شده است. یک استخر با تمامی امکانات و تجهیزات در جلوی ویلا طراحی شده است. در کنار استخر فضاهای نشیمن متعددی برای دورهمی های خانوادگی در نظرگرفته شده است.

پلان خانه ویلایی یک طبقه

در طراحی پلان خانه ویلایی یک طبقه اتاق خواب ها در قسمت خصوصی ویلا طراحی شده است. اتاق ها به طور اختصاصی دارای فضای رختکن ، حمام و سرویس بهداشتی است.این ویلا علاوه بر طراحی داخلی بسیار زیبا دارای نمای زیبا و چشم گیری است. در طراحی این ویلا سعی شده است از تمامی امکانات و تجهیزات رفاهی استفاده شود.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.