طراحی پلان ویلا دو طبقه مدرن و لاکچری

طراحی پلان ویلا دو طبقه مدرن و لاکچری در زمینی با مساحت 560 متر مربع انجام شده است. این ویلا که در دو سطح طراحی شده است دارای پنج اتاق خواب با امکانات رفاهی است.دراین ویلا شش حمام و سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است. در این ویلا یک پارکینگ با ظرفیت سه اتومبیل طراحی شده است.

پلان خانه ویلایی مدرن دو طبقه

طراحی پلان ویلا دو طبقه مدرن به صورت باز و ازاد انجام شده است. در این نوع طراحی فضای نشیمن ، آشپزخانه و ناهار خوری ارتباط مستقیم با یکدیگر دارند. این گونه طراحی ها باعث می شود فضاهای کوچکتر را به فضاهای بزرگتر و بازتر تبدیل کرد. در یک سمت ویلا در طبقه همکف اتاق مهمان با تمامی امکانات رفاهی در نظرگرفته شده است. در این طبقه یک اتاق مطالعه در نظر گرفته شده است. در قسمت جلویی ویلا یک استخر با تمامی امکانات و تجهیزات طراحی شده است. فضاهای نشیمن و فضای بار برای دورهمی های خانوادگی در اطراف استخر قرارگرفته شده است. در سمت دیگر ویلا یک پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت پارک یک خودرو طراحی شده است.

طراحی پلان ویلا دو طبقه مدرن و لاکچری

طبقه دوم ویلا به فضاهای خصوصی اختصاص داده شده است. .اتاق خواب ها با تمامی امکانات و تجهیزات در این طبقه هستند.هر اتاق به طور اختصاصی شامل رختکن ، حمام و سرویس بهداشتی و تراس می باشد.از ویژگی های اصلی ویلا طراحی تراس های بزرگ برای هر فضا به طور اختصاصی است.تراس های بزرگ ویوو و چشم انداز بسیار زیبایی را برای ساکنین به وجود می آورند.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.