پلان خانه ویلایی لوکس و مدرن

پلان خانه ویلایی لوکس و مدرن در سبک   امروزی طراحی و اجرا شده است. این خانه ویلایی دارای متراژ و زیربنایی بالغ بر 500 مترمربع است. خانه ویلایی دارای پنج اتاق خواب با تمامی امکانات رفاهی است.

پلان خانه ویلایی لوکس

در پلان خانه ویلایی لوکس طبقه همکف شامل فضای آشپزخانه ، یک نشیمن بزرگ ، فضای tv  و فضای ناهارخوری است. آشپزخانه به صورت جزیره و بزرگ طراحی شده است. این طبقه به گونه ای طراحی شده است  که فضاهای عمومی با یکدیگر ارتباط مستقیم داشته باشند.پلان ویلا به صورت باز و آزاد طراحی شده است. در این گونه طراحی ها از کمترین پارتیشن و جدا کننده استفاده شده است. یک گاراژ با ظرفیت پارک چهار ماشین طراحی شده است.

پلان خانه ویلایی لوکس

در پلان خانه ویلایی  طبقه همکف شامل فضای آشپزخانه ، یک نشیمن بزرگ ، فضای tv  و فضای ناهارخوری است. آشپزخانه به صورت جزیره و بزرگ طراحی شده است. این طبقه به گونه ای طراحی شده است  که فضاهای عمومی با یکدیگر ارتباط مستقیم داشته باشند.پلان ویلا به صورت باز و آزاد طراحی شده است. در این گونه طراحی ها از کمترین پارتیشن و جدا کننده استفاده شده است. یک گاراژ با ظرفیت پارک چهار ماشین طراحی شده است.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.