طراحی پلان ویلا دو طبقه

طراحی پلان ویلا دو طبقه در سبک مدرن انجام شده است.این ویلا در زمینی بزرگ و بسیار زیبا طراحی شده است. مساحت و زیربنای این خانه ویلایی 550 مترمربع در نظر گرفته شده است.این ساختمان تفریحی مجلل با دو طبقه بلند و ارائه 4 اتاق خواب و 5 حمام ، همه چیزهایی را که فکرش را می کردید دارد.

طراحی پلان ویلا دو طبقه

در طراحی پلان ویلا دو طبقه همکف ویلا دارای یک سالن بسیار بزرگ است. در این طبقه یک آشپزخانه بسیار بزرگ با نورگیری عالی در نظرگرفته شده است. علاوه بر این یک فضای مطالعه ی بسیار زیبا برای خانواده طراحی شده است. در کنارآن فضای مهمان با طراحی زیبا قرار دارد. این در حالی است که عقب نشینی ساختمان از سمت دیگر است.

طراحی پلان ویلا دو طبقه

در طراحی پلان ویلا تمامی فضاهای خصوصی در طبقه اول قرار گرفته است. اتاق خواب های بزرگ با تمامی امکانات رفاهی طراحی شده است. یک فضای نشیمن خصوصی به همراه یک بالکن بسیار زیبا و بزرگ در این طبقه در نظرگرفته شده است. اتاق ها در این طبقه با تجهیزات کامل طراحی شده است.هر اتاق دارای رختکن اختصاصی و فضای مستر است.همچنین اتاق ها دارای تراس اختصاصی و ویوو چشم نوازی هستند.ویلا دوبلکس علاوه بر طراحی داخلی بسیار زیبا داری نمای چشم گیری است.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.