طراحی نقشه ویلایی دو طبقه چهارخوابه

طراحی نقشه ویلایی دو طبقه چهارخوابه در زمینی با چشم اندازهای طبیعی و بسیار شگفت انگیز اجرا شده است. این ویلا که در دو سطح طراحی شده است دارای چهاراتاق خواب با تمامی امکانات رفاهی است. در این ویلا سه حمام در نظرگرفته شده است.این نقشه دارای متراژ و زیربنای 350 مترمربع است.

طراحی نقشه ویلایی دو طبقه چهارخوابه

در طراحی نقشه ویلایی دو طبقه چهارخوابه یک ایوان سرپوشیده قوس دار در نظر گرفته شده است. یک فضای پارکینگ برای دو ماشین طراحی شده است.تمامی فضاهای خصوصی در این ویلا در طبقه دوم قرار دارد. در این ویلا یک آشپزخانه ی جزیره ا طراحی شده است. اتاق ناهار خوری در مجاورت آشپزخانه قرار گرفته است. استفاده از پنجره های بزرگ و سرتاسری در این ویلا توانسته نور کافی و مناسبی را در طول روز به فضاها برساند.

در طراحی نقشه ویلایی دو طبقه فضاهای خصوصی در نظرگرفته شده است. تمامی اتاق خواب ها با امکانات رفاهی در این طبقه طراحی شده است. اتاق ها به طور اختصاصی دارای رختکن ، حمام و سرویس بهداشتی و تراس است. تراس ها بزرگ هستند و دارای ویوو بسیار زیبا به باغ است. در طراحی این ویلا از بالاترین امکانات و تجهیزات استفاده شده است.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.