طراحی خانه ویلایی ایتالیایی مدرن در زمینی با مساحت 700 مترمربع طراحی و اجرا شده است. این خانه ویلایی دارای متراژ و زیربنای 450 مترمربع است.این ویلا که در دو سطح طراحی شده است دارای چهاراتاق خواب با تمامی امکانات رفاهی است. در این ویلا دو حمام در نظرگرفته شده است. ویلا دارای ویوو و چشم انداز بسیار زیبایی است.در طراحی این ویلا یک پارکینگ با ظرفیت سه اتومبیل در نظرگرفته شده است.

طراحی خانه ویلایی ایتالیایی مدرن

در طراحی خانه ویلایی ایتالیایی مدرن طبقه همکف شامل فضای آشپزخانه ، یک نشیمن بزرگ ، فضای tv  و فضای ناهارخوری است. آشپزخانه به صورت جزیره و بزرگ طراحی شده است. این طبقه به گونه ای طراحی شده است  که فضاهای عمومی با یکدیگر ارتباط مستقیم داشته باشند.پلان ویلا به صورت باز و آزاد طراحی شده است. در این گونه طراحی ها از کمترین پارتیشن و جدا کننده استفاده شده است. یک اتاق موسیقی در این ویلا طراحی شده است. در این طبقه دو اتاق کار در نظرگرفته شده است.

طراحی خانه ویلایی ایتالیایی مدرن

در طراحی خانه ویلایی ایتالیایی مدرن طبقه دوم شامل فضاهای خصوصی ویلا می شود. اتاق ها به طور اختصاصی دارای فضای رختکن ، حمام و سرویس بهداشتی و تراس است.تراس ها بسیار بزرگ و دارای چشم انداز بسیار زیبایی رو به باغ دارد. یکی از ویژگی های اصلی ویلا همین تراس های بزرگ است که به طور اختصاصی برای هر اتاق طراحی شده است.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.