طراحی پلان ویلا سبک کلاسیک در زمینی بسیار بزرگ و با چشم اندازهای زیبا طراحی شده است. زیربنا و مساحت این خانه ویلایی دو طبقه 450 متر مربع است. در خانه ویلایی چهار اتاق خواب و چهار حمام با تمام امکانات طراحی شده است.

طراحی پلان ویلا سبک کلاسیک

در طراحی پلان ویلا سبک کلاسیک طبقه همکف پارکینگی با ظرفیت سه خودرو وجود دارد. در این ویلای لوکس دو طبقه هیچ گونه فضای پرتی وجود ندارد و از تمامی فضاها به خوبی استفاده شده است.ویژگی اصلی این ویلا استفاده از آب و فضای سبز در طراحی داخلی و بیرونی است . طبقه همکف ویلا به صورت باز و آزاد طراحی شده است بنابراین شما از یک اتاق به اتاق دیگر خطوط دید زیبایی دارید. در جلوی ویلا یک استخر با تمامی تجهیزات طراحی شده است. فضاهای نشیمن برای دورهمی های خانوادگی در کنار استخر قرار گرفته است.

طراحی پلان ویلا سبک کلاسیک

در طراحی پلان ویلا سبک کلاسیک طبقه دوم  شامل اتاق خواب ها می شود.اتاق ها در این طبقه با تجهیزات کامل طراحی شده است.هر اتاق دارای رختکن اختصاصی و فضای مستر است.همچنین اتاق ها دارای تراس اختصاصی و ویوو چشم نوازی هستند.ویلا علاوه بر طراحی داخلی بسیار زیبا داری نمای چشم گیری است.این ویلا به صورت مجهز با تمامی امکانات رفاهی طراحی و اجرا شده است.

معماربنای پایدار

  • شما می توانید با مشاهده این نمونه کار و سایر نمونه کارهای شرکت درک بهتری برای تصمیم گیری و انتخاب پلان و نقشه های مسکونی و تجاری خود پیدا کنید.
  • تیم طراحی معمار بنای پایدار آماده پذیرش و انجام سفارش های طراحی و ارائه مشاوره به شما می باشد.
  • نمونه کارهای ارائه شده در سایت ضمانت حرفه ای بودن تیم طراحی شرکت معمار بنای پایدار می باشد.